breussova masáž; krystaloterapie

Breussova masáž

Jedná se o jemnou techniku ulevující od bolesti zad a potíží s meziobratlovými ploténkami, uvolňuje tělesné i psychické blokády, navodí vám příjemný pocit a dodá energii. Tato masážní metoda se jako jediná provádí přímo na páteři, používá se kvalitní třezalkový olej, který uvolňuje a regeneruje ploténky, a obratle se pak mohou lépe vyrovnat do správné polohy. Je vhodná jako prevence onemocnění páteře, k uvolnění napětí zádových svalů či při ischias. Masáž není vhodná při zánětlivých onemocněních páteře či revmatickými onemocněními, po nezhojených úrazech, při alergii na třezalku, epilepsii a užívání psychofarmak. Při akutních výhřezech plotének a Bechtěrevově nemoci doporučujeme nejdříve se poradit s vaším lékařem.

.

Harmonizující masáž s léčivými kameny (krystaloterapie)

.

Je relaxační jemnou masážní technikou s účinky léčivých kamenů. Polodrahokamy pozitivně ovlivňují naši psychiku i fyzické tělo a při jejich působení se můžete cítit odpočatě i plní energie. Dokáží harmonizovat energie v těle a podpořit stimulaci jednotlivých energetických center a tím i orgánů a jiných částí těla. Díky svým účinkům dokáží pomoci i s fyzickými a psychickými blokádami. S kameny provádíme jemné masážní techniky v oblasti zad a přikládáme na jednotlivá energetická centra a na místa, kde v těle energie chybí nebo jí může být naopak přebytek.

Kineziotaping (tejpování)

Je šetrnou a účinnou metodou, jak ulevit od bolesti svalů a centrovat a stabilizovat klouby. Podle umístění tejpovací pásky cíleně můžeme buď posílit oslabený sval nebo naopak snížit napětí přetíženého svalu. Při nadměrném hromadění lymfy lze také snížit tlak v postižené oblasti, čímž se zlepší lymfatický průtok v mízních cévách. Tejpování pomáhá i při potížích s vbočenými palci (halux) či při hojení jizev.

.

Věděli jste, že lze Breussovu masáž zkombinovat s harmonizující masáží drahými kameny? Obě metody se krásně doplňují a mají stejný cíl - uvolnit svalové napětí a harmonizovat fyzickou i duševní energii. Dále je možné si vybrat z mnoha druhů masáží, jako například sportovní masáž, olejovou masáž, aroma masáž nebo masáž plosky nohy.

.
.
.

Nezávazná objednávka

Uveďte prosím, o které služby máte zájem:

© 2023
Thai Leela
Thajské masáže Karlovy Vary